Koučink

Koučink – individuální konzultace

V životě se často dostáváme do situací, kdy potřebujeme pomoc od druhých. Když jsem jezdila na vodu a na jezu jsme se cvakli, pomohli mi lidé na břehu. Podali mi pádlo a já se vyškrábala z proudu řeky ven.

Stejně tak mi pomáhají kolegové a já zase svým klientům. Místo pádla mi dávají otázky, na které hledám v sobě odpovědi. A věřte nebo ne, často jsem překvapená, co ze mě „vypadne“. A také jsem pak překvapená, jak to najednou dává smysl – proč dělám to, co dělám, proč jsem se takhle rozhodla, proč mi naopak nejde se rozhodnout, proč mně ten můj muž stále tak prudí, proč mi vadí, co dělá moje máma či děti. A když vím, co a proč dělám, tak to můžu změnit. V tu chvíli mám napůl vyhráno! Když si přiznám, že tohle jsem také já, ač se mi to vůbec nelíbí, můžu se změnit. Jedině já mám totiž svůj život a vše, co do něj patří, ve svých rukách.

Pokud jste teď v situaci, kdy jste nespokojení a nevíte proč nebo vás trápí nějaký problém a nevíte si s ním rady, osobní konzultace by pro vás mohla být řešením.

Praktické informace

Konzultace mohou být jednorázové nebo dlouhodobé, záleží na dohodě.
Nabízím konzultace pro jednotlivce, pro páry i pro celou rodinu.

Ceny

Pro jednotlivce: 1000 Kč za konzultaci o délce 1–2 hodiny
Pro páry: 1200 Kč za konzultaci o délce 2–2, 5 hodiny
Délka konzultace záleží na konkrétní situaci a neovlivňuje cenu.

Osobně i po skypu

Konzultace probíhají na Praze 4, u metra C Pankrác.
Je možné si domluvit i konzultaci po skypu.

Praktické informace

Konzultace mohou být jednorázové nebo dlouhodobé, záleží na dohodě.
Nabízím konzultace pro jednotlivce, pro páry i pro celou rodinu.

Ceny

Pro jednotlivce: 800 Kč za konzultaci o délce 1–2 hodiny
Pro páry: 1000 Kč za konzultaci o délce 2–2, 5 hodiny
Délka konzultace záleží na konkrétní situaci a neovlivňuje cenu.

Osobně i po skypu

Konzultace probíhají na Praze 4, u metra C Pankrác.
Je možné si domluvit i konzultaci po skypu.

Hana Králová
O koučinku s Jitkou

„Před několika lety mi doktoři diagnostikovali rakovinu prsu. To byl v podstatě začátek mého rozhodnutí pracovat na tématech, které mi do té doby komplikovaly  život. K Jitce jsem začala pravidelně docházet na osobní konzultace, při nichž mne vedla, abych se dostala k tématům, které nebyly vůbec příjemné ani snadné. Díky dlouhodobé léčbě jsem měla rok „volného času“ na zpracování si mnoha témat, která jsem si nesla z dětství a dospívání.

Po roce jsem se vrátila do zaměstnání – pracuji v oblasti marketingu a PR. Po tak dlouhé odmlce jsem viděla na sobě neuvěřitelné změny v pracovním procesu – začala jsem říkat, co si myslím, aniž bych měla nepříjemný pocit, konečně jsem dokázala přiznat chybu a plánovat si svůj čas tak, aby vyhovoval mému rytmu. Další obrovskou změnou pro mne bylo, že jsem si přestala brát věci osobně, přestala jsem být vztahovačná a uvědomila jsem si své silné a slabé stránky, což mi také velmi usnadnilo jak pracovní, tak samozřejmě i osobní život.

Celý rok jsem chodila 2x měsíčně k Jitce na individuální konzultace. Díky této práci jsem léčbu zvládla bez větších potíží. Na ostatních pacientkách jsem poznala, že rezignace a obviňování druhých je nejhorší postoj při léčbě, a to nemusí být jen léčba zhoubného nádoru.

Jitce děkuji za koučink, trpělivost, ale také za cit, se kterým mě dokázala dostat k tématům, které jsem mnoho let přehlížela.“